Ekonomi

DHMİ Denetim Semineri Trabzon’da Başladı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Teftiş Kurulu tarafından her yıl düzenlenen Denetim Semineri, bu yıl Trabzon’da düzenleniyor.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Koru Tesisleri’nde düzenlenen seminerin açılışında konuşan DHMİ Teftiş Kurulu Başkanı Erdinç Kahraman, seminer vesilesiyle meslektaşlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bağlantının devamı ve devamı dileklerini iletti. Bakanlığın bağlı, ilgili ve ilgili kurumları arasındaki etkileşim.

İlgili ve ilgili kurumlar arasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Türkiye Raylı Sistem Araçlar Sanayi A.Ş. (TÜRASAŞ) ve TÜRKSAT A.Ş. Denetim Komitesi Liderlerinin katılacağı seminer 4 gün sürecek.

Seminerde, Teftiş Kuruluna yeni katılan müfettiş yardımcılarının uyum süreçlerinin hızlandırılması, müfettişlerin mevzuat bilgilerinin güncellenmesi, uygulamada yaşanan sorunların incelenerek çalışanları teşvik edecek bir ödül sisteminin geliştirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Seminerde KTÜ öğretim üyeleri tarafından mesleğe ilişkin çeşitli konularda sunumlar yapılıyor. – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu