Haber

Berna Laçin’i ağırlayan Paris Büyükelçisi Ali Onaner, görevinden alındı

Sosyal medyada hükümeti suçlayarak provokatif paylaşımlar yapan oyuncu Berna Laçin, bu kez Paris Büyükelçiliği ziyaretiyle gündeme geldi. Laçin’in neden elçiliğe davet edildiği ise tartışma konusu oldu.

PARİS BÜYÜKELÇİSİ ONANER MERKEZE ÇEKİLİYOR

Merkeze çekilen Ali Onaner’in yerine Türkiye’nin Bratislava Büyükelçisi Yunus Demirer atandı. Bu değişiklik akıllara seçim sürecinde Paris Büyükelçiliği’nde verilen daveti getirdi.

SEÇİMLERDEN SONRA “Allah hakkımızı helal etsin” DEMİŞTİ

Birinci tür seçimlerin ardından “Halklar hak ettikleri gibi yönetiliyor diyorlar, Allah hakkımızı helal etsin”Sözleriyle gündeme gelen Berna Laçin, Paris’teki Türk Büyükelçiliği’ndeki davete katıldı.

BERNA LAÇİN ELÇİLİK’E DAVETLİ OLDU

Son göreviyle Paris Büyükelçiliği’ne davetli olduğunun ortaya çıkması dikkatleri üzerine çekmişti. Laçin’in baş konuk olarak büyükelçilikte bulunması sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Laçin’in ilk paylaşımında kendisine bir sosyal medya fenomeni eşlik etti. “Paris’te kendi bayrağımız altında olmak Büyükelçimiz Sn. Ali Onaner’in davetlisi olarak muhteşem sanatçımız Gülsin Onay’ın konserine geldik”Mesajını paylaştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu